Loading…

Sulmohet me breshëri kallashnikovi shtëpia e gazetares hulumtuese shqiptare

  • 30/08/2018 | 14:44

Sulmohet me breshëri kallashnikovi shtëpia e gazetares hulumtuese shqiptare

Një ndodhi e tmerrshme ka ndodhur te shtëpia e gazetares hulumtuese.


Shtëpia e gazetares hulumtuese në Shqipëri, Klodiana Lala, është sulmuar me breshëri kallashnikovi, transmeton gazetametro.net

Raportohet se janë goditur muret e banesës dhe dera e jashtme e saj.

Gjithashtu raportohet se në momentin e sulmit në banesë ndodheshin të afërmit e gazetares Lala; babai, vëllai dhe vetë gazetarja me dy fëmijët e mitur.

Në vendngjarje janë gjetur 10 gëzhoja të plumbave. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë