Loading…

Sulmohet fizikisht nga burri, raporton në polici

  • 15/03/2017 | 11:30

Sulmohet fizikisht nga burri, raporton në polici

Një person i gjinisë femërore nga rajoni i Prishtinës ka raportuar në polici pasi është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj.


Policia e ka intervistuar të dyshuarin dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

Ngjarja ka ndodhur të martën në orën 01:05 pas mesnate. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë