Loading…

Sulmohet fizikisht burri i Mimoza Kusarit (Video)

  • 27/03/2017 | 23:14

Sulmohet fizikisht burri i Mimoza Kusarit (Video)

Nazmi Hasanramaj dhe Arineta Mula nga klubi alpin Prishtina të hënën janë nisur për ta pushtuar majën më të lartë në botë, Mount Everest me 8848 metra lartësi.


Kryetari i Federatës së Bjeshkatarisë dhe Alpinizmit të Kosovës, Arben Lila, që është burri i kryetares së Komunës së Gjakovës Mimoza Kusari-Lilës, ishte i padëshirueshëm në aeroport, madje Haki Hasanramaj deshi ti qëroj hesapet fizikisht me të.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë