Loading…

Sulmohet ekipi i televizionit 24 në Maqedoni

  • 07/06/2017 | 12:55

Sulmohet ekipi i televizionit 24 në Maqedoni

Ekipi i TV24 është sulmuar në Shtip përderisa ata kanë qenë duke e bërë detyrën e tyre, informimin për një kronikë për një qendër tregtare në qytet.


Personi që ka sulmuar gazetarin dhe kameramanin është prezentuar si sigurim i qendrës tregtare.

Njëherit është ofruar dhe ju është kërcënuar verbalisht duke ju thënë se do të tu’a thejë kamerat dhe pastaj me duar ka tentuar të bëjë të njejtën gjë, shkruan Telegrafi Maqedoni.

Rrjedhimisht, ekipi i TV24 më herët ka nxjerrë një kronikë ku flitet për mbindërtimin e dyshimtë të kësaj qendre tregtare.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë