Loading…

Sulmohet avokati Mahmut Halimi

  • 31/08/2018 | 12:11

Sulmohet avokati Mahmut Halimi

Avokati, Mahmut Halimi është sulmuar fizikisht sot në Gjykatën Themelore të Mitrovicës nga dëshmitari.


Insajderi merr vesh se sulmuesi është Sabit Lushtaku. Rasti ka ndodhur gjatë një seance në procesin gjyqësor kundër të pandehurit, Driton Latifit.

I kontaktuar nga Insajderi avokati, Halimi ka treguar se sulmi ndaj tij ndodhi derisa po e merrte në pyetje dëshmitarin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë