Loading…

Sulm seksual në Fushë Kosovë: Vajza e cila u raportua e humbur po bashkëjetonte me një të mitur

  • 10/02/2022 | 09:21

Sulm seksual në Fushë Kosovë: Vajza e cila u raportua e humbur po bashkëjetonte me një të mitur

Policia e Kosovës ka raportuar për një rast të sulmit seksual ndaj një të miture në Fushë Kosovë, shkruan Gazeta Metro.


Sipas raportit të Policisë, viktima femër e mitur ishte raportuar ditë më parë si e humbur.

Ajo është intervistuar dhe ka pranuar se ka qëndruar me të dyshuarin mashkull kosovar i mitur.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje.

Në raport kjo është cilësuar si sulm seksual, por që nuk është dhënë detaje shtesë lidhur me rastin. /gazetametro.net

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë