Loading…

Sulm seksual ndaj një vajze në Shtime, e raporton babai

  • 09/06/2017 | 13:11

Sulm seksual ndaj një vajze në Shtime, e raporton babai

Një qytetar i Shtimes ka raportuar në Polici se vajza e tij është sulmuar seksualisht nga një person.


Pas informacionit, edhe viktima është intervistuar në prezencë të vetë prindit por edhe të punëtorit të Qendrës për Punë Socialë, shkruan gazetametro.net.

Deri tash nuk ka asnjë të arrestuar, ndërkohë që nuk dihet asgjë rreth të dyshuarit për sulmin.

Ndryshe, me vendim të prokurorit, rasti ka shkuar në procedurë të rregullt./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë