Loading…

Vushtrri: Sulm me thikë, viktima pëson lëndime të rënda

  • 27/05/2017 | 12:34

Vushtrri: Sulm me thikë, viktima pëson lëndime të rënda

Në qytetin e Vushtrrisë raportohet se një mashkull, për shkaqe të pa njohura e ka sulmuar me një mjet të prehtë-thikë viktimën po ashtu mashkull, bënë të ditur policia.


Në vendin e ngjarjes mjeku kujdestar ka konstatuar se viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe i njëjti është dërguar në QKUK-Prishtinë për tretman mjekësor. Lidhur me rastin janë njoftuar njësitet përkatëse policore. Nuk raportohet për të arrestuar./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë