Loading…

Suharekë, goditet me veturë një këmbësore

  • 29/03/2017 | 16:17

Suharekë, goditet me veturë një këmbësore

Të martën në Suharekë, një shofere duke lëvizur me veturën “Opel” me targa lokale, nga pakujdesia godet këmbësoren-viktimën femër.

“Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta dërgohet për tretman mjekësor në spitalin e Prizrenit”- njofton policia.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë