Loading…

Suharekë: Arrestohet pasi mashtroi një femër duke i marrë 60 euro

  • 05/12/2018 | 10:19

Suharekë: Arrestohet pasi mashtroi një femër duke i marrë 60 euro

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar në Suharekë një person të dyshuar pasi ka arritur që t’i mashtrojë dy persona.

Fillimisht i dyshuari kishte marrë nga një vajzës një shumë të parave prej 60 euro, ndërsa nga një djal tjetër i kishte marrë veturën, njofton gazetametro.net.

I dyshuari është intervistuar nga prokurori dhe është dërguar me vendim të tij në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari K/Shqiptar për shkak se i njëjti e ka vënë në lajthitje viktimën femër K/Shqiptare të cilës ia ka marrë 60 € dhe po ashtu viktimës mashkull K/Shqiptar ia ka marrë veturën e tij. I dyshuari është intervistuar në prani të avokatit dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në komunikatën e policisë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë