Loading…

Suharekasit i bën keq karantina: E rrah gruan e tij

  • 24/03/2020 | 11:55

Suharekasit i bën keq karantina: E rrah gruan e tij

Dje në Suharekë një burrë ka sulmuar fizikisht gruan e tij, por që me vendim të prokurorit ky rast ka shkuar me procedurë të rregullt, shkruan Gazeta Metro.


Policia e Kosovës ka bërë të ditu se dje në ora 14:00 në rrugën e Reqanit në Suharekë, një femër ka raportuar se pas një mosmarrëveshje, ishte sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj i dyshuari mashkull kosovar.

Rasti ka shkuar në procedurë të rregullt.

Raporti i plotë i Policisë së Kosovës:

Rr. Reqanit, Suharekë 23.03.2020 – 14:00. Ankuesja femër kosovar e raporton se pas një mosmarrëveshje, ishte sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj i dyshuari mashkull kosovar. Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë