Loading…

“Stupcat” hapin “të pame” pas humbjes së Barcelonës

  • 12/04/2018 | 12:29

“Stupcat” hapin “të pame” pas humbjes së Barcelonës

Edhe grupi i mirënjohur humoristik “Stupcat”, ka bërë shaka me humbjen e Barcelonës.


Është Vedat Bajrami ai që e ka publiku këtë video me mbishkrimin “E ka shit Barcellona prom lojen ”.

Barcelona u turpërua me humbjen 3-0 që i solli largimin nga Champions League nga Roma.

Shikojeni videon e mëposhtme:  

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë