Loading…

Stuhi e madhe në Prishtinë: Erëra të fuqishme e shi |PAMJE

  • 24/10/2018 | 20:42

Stuhi e madhe në Prishtinë: Erëra të fuqishme e shi |PAMJE

Në orët e mbrëmjes, kryeqyteti i Kosovës, është përfshirë fillimisht nga një stuhi fryme e fuqishme.


Siç tregojnë pamjet e realizuara nga ekipi i kallxo.com, qytetarët për shkak të erës së fortë kishin vështirësi të ecnin rrugëve të qytetit.
Stuhia me frymë është pasuar nga një rrebesh shiu.

Këto janë pamjet e realizuara pas orës 19:00 në Prishtinë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë