Loading…

Stuhi e madhe në Podujevë, rrëzohen rrethojat e një ndërtese |FOTO/VIDEO

  • 06/07/2018 | 20:09

Stuhi e madhe në Podujevë, rrëzohen rrethojat e një ndërtese |FOTO/VIDEO

Rrethojat e një objekti në pronësi të kompanisë “Beni Dona” në Podujevë është dëmtuar si pasojë e erërave të forta dhe stuhisë gjatë ditës së sotme.


Rrethojat kësaj ndërtese kanë rënë në tokë, duke dëmtuar edhe dy vetura që ishin në afërsi.

Dëme në njerëz nuk ka, ndërsa zyrtarët komunal kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë marrë të gjitha masat e nevojshme për ta siguruar këtë zonë.

https://www.facebook.com/PodujevaIme/videos/1650190605107146/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë