Loading…

Stuhi breshri godet Rahovecin, dëmtohen kulturat bujqësore

  • 27/03/2023 | 18:56

Stuhi breshri godet Rahovecin, dëmtohen kulturat bujqësore

Stuhi të fuqishme kanë goditur sot disa pjesë të Kosovës.


Në orët e vona të pasdites një stuhi me breshër ka goditur edhe Dejnin e Rahovecit.

Breshri ka shkaktuar dëme të konsiderueshme edhe në kulturat bujqësore.

Fotografitë janë publikuar nga MeteoBallkan.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë