Loading…

Studentja nga Shqipëria kërkon burrë të virgjër (Foto)

  • 02/06/2017 | 23:42

Studentja nga Shqipëria kërkon burrë të virgjër (Foto)

Një studente e Fakultetit të Juridikut, i ka habitur të gjithë me gjestin e saj krejt të pazakontë dhe të guximshëm njëkohësisht.


Vajza e quajtur Ori Malaj, në rrjetin social Facebook, siç transmeton Standard, ka shpërndarë një foto ku shkruhet “Kërkoj burrë të virgjër”.

Sigurisht që gjithçka e ka bërë për të përcjellë një mesazh. Përmes kësaj pankarte ajo ironizon të gjithë ata meshkuj të cilët kërkojnë vajza të virgjëra.

Megjithëse duket se mentaliteti ka ndryshuar disi, ka ende meshkuj të cilët janë të prerë të bëjnë zgjedhje duke “selektuar” vajzat nga ky aspekt.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë