Loading…

Stresi u rikthehet koncerteve, ironizon me ish-banorët e BBVK

  • 26/03/2023 | 15:59

Stresi u rikthehet koncerteve, ironizon me ish-banorët e BBVK

Stresi ka nisur koncertet e para pasi doli fitues nga Big Brother VIP Kosova.


Reperi së fundmi performoi në një klub nate në Tiranë ku edhe ironizoi pak me ish-banorët.

Ai u tha se ka respekt për të gjithë por në fund i priti dhe i përcolli vet.

Këtë Stresi e tha në skenë në mesin e shumë adhuruesve të tij të cilët edhe brohoritën shumë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë