Loading…

Stresi thumbon hapur Keisin: Le ta shohë se çfarë ka humbur

  • 16/08/2022 | 23:11

Stresi thumbon hapur Keisin: Le ta shohë se çfarë ka humbur

Stresi ka thumbuar hapur ish-partneren e tij, Keisin. 


Gjatë një interviste të shkurtër në prapaskenën e “Aplha Show”, ku Stresi performoi, ai u pyet nga gazetarët për look-un e tij.

“Kujt ia dedikon këtë look sot?”, ishte pyetja që iu drejtua Stresit.

“Ish-it, ta shohë se çfarë ka humbur”, u përgjigj reperi, duke mos përmendur emra, megjithatë lidhje publike dhe e bujshme e Stresit është ajo me Keisin.

@xraree go stresi😂🙌🏻 #stresi #fyp ♬ original sound – xraree

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë