Loading…

Stresi reagon keq pas lirimit të Encës: Po ata djem nënash që janë në burg për dy cigare?

  • 21/09/2023 | 11:18

Stresi reagon keq pas lirimit të Encës: Po ata djem nënash që janë në burg për dy cigare?

Reperi Stresi ka reaguar i indinjuar për lirimin nga burgu të këngëtares Enca Haxhia, e cila u arrestua pak ditë më parë për shkak se iu gjet kanabis në ballkonin e shtëpisë.


Përmes një postimi në Instagram, Enca falenderoi të gjithë ndjekësit e saj për suportin e marrë gjatë kësaj periudhë të vështirë. Por duket se daljen nga burgu dhe reagimin e Encës, reperi Stresi, nuk e ka pritur aspak mirë dhe për këtë ka reaguar me një koment në rrjetet sociale.

“Po ata djem nënash që për dy cigare janë në burg?“, shkruan këngëtari në një koment, duke ironizuar hapur Encën.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë