Loading…

Stresi: E kam parë në ëndërr se do jem fitues, ‘ma konfirmoi’ një kalë i bardhë që fluturonte

  • 06/02/2023 | 20:15

Stresi: E kam parë në ëndërr se do jem fitues, ‘ma konfirmoi’ një kalë i bardhë që fluturonte

Stresi është njëri nga banorët më të komentuar të “Big Brother VIP Kosova”.


Së fundi, reperi ka dhënë një “intervistë” për Melisën brenda shtëpisë.

A është suportues i shtëpisë së Big Brother VIP Kosova?”, ishte njëra nga pyetjet.

“Në fakt, unë e kam parë në ëndërr që do të jem fitues. Më erdhi një kalë i bardhë që fluturonte dhe erdh në oborr nga lart. Por, kisha mbrapa një femër që nuk doja t’a shihte atë kalë dhe ia mbylla perdet dhe derën sepse nuk doja, ishte për mua ajo surpriza”, ka thënë Stresi pos tjerash.

Madje, Stresi ka thënë se “banorët nuk kanë arritur akoma ta prekin pikën e tij të dobët”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë