Loading…

Stojanovic: Mustafa e Veseli s’po mund të merren vesh

  • 08/05/2017 | 13:18

Stojanovic: Mustafa e Veseli s’po mund të merren vesh

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Branimir Stojanovic, deklaroi pas shtyrjes së mbledhjes së sotme të Qeverisë së Kosovës se kryeministri Isa Mustafa dhe kryetari i Kuvendit Kadri Veseli nuk mund të bëjnë marrëveshje për zgjidhjen e situatës në Kosovë.


“Është e qartë se Kadri Veselji dhe Isa Mustafa nuk po mund të merren vesh se çfarë duhet të ndodhë në ditët e ardhshme,” tha Stojanoviq për Radion Televizionin e Serbisë, transmeton Klan Kosova.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë