Loading…

Stili ‘Cool’ i Kadri Veselit (Foto)

  • 05/06/2017 | 20:02

Stili ‘Cool’ i Kadri Veselit (Foto)
Kadri Veseli edhe sot e ka vazhduar fushatën elektorale në disa qytete dhe vendbanime të Kosovës. Ai ka qëndruar në Skenderaj, Vushtrri, Mitrovicë, etj.

 I pari i listës zgjedhore të koalicionit PDK-AAK-Nisma është shfaqur i afërt me të rinjtë në Vushtrri. Madje ai ka preferuar që kapelën ta kthejë mbrapsht për të bërë fotografi me të rinjtë, shkruan lajmi.net.

Ndërkaq duke folur para të pranishmeve, Veseli ka thënë se Fillimi i Ri është një koncept për zhvillim ekonomik dhe përkujdesje për kategoritë e shumta të shoqërisë.

Në këtë frymë ai ritheksoi premtimin për rritje të pagave për sektorin publik.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë