Loading…

Stavileci e fton Shpend Ahmetin në debat për Prishtinën (Video)

  • 25/04/2017 | 23:08

Stavileci e fton Shpend Ahmetin në debat për Prishtinën (Video)

Ministri për Zhvillim Ekonomik, Blerand Stavileci, ka folur për qeverisjen lokale të Shpend Ahmetit në kryeqytet.


Stavileci, i cili konsiderohet si njëri nga emrat që Partia Demokratike e Kosovës do të kandidonte në Prishtinë, ka treguar se është i gatshëm që të kandidojë për postin e të parit të Pishinës.

Ai ka komentuar në emisionin Komiteti qeverisjen e deritanishme të kryetari Ahmeti, të cilit i përfundon mandati në fund të këtij viti dhe ka treguar nëse është i gatshëm të përballet me të parin e Prishtinës, në zgjedhjet lokale.

Stavileci  ka shpjeguar nëse, sipas tij, Ahmeti ka përmbushur premtimet e tij, duke treguar se çka do të mund të bëhej më mirë në kryeqytet.

Ndiqeni videon e mëposhtme:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë