Loading…

Spiderman-i pastrues i xhamave

  • 09/11/2016 | 19:29

Spiderman-i pastrues i xhamave

Flokëtari Tamer Uysal, pas 3 dekadave në këtë profesion ka vendosur që ta ndërrojë profesionin dhe të bëhet pastrues i xhamave. Por, ajo që e bënë Uysal të veçantë është se ai gjithmonë vishet me kostumin e super heroit SpiderMan./gazetametro.net

Eskisehir, Turska - 7.novembar 2016: Frizer Tamer Uysal nakon tri decenije okačio je makaze o klin i postao poznat kao “spiderman“ koji zarađuje čisteći prozore i postavljajući banere na visoke zgrade i trgovačke centre ( Selçuk Kızıldağ - Anadolu Agency )

Eskisehir, Turska - 7.novembar 2016: Frizer Tamer Uysal nakon tri decenije okačio je makaze o klin i postao poznat kao “spiderman“ koji zarađuje čisteći prozore i postavljajući banere na visoke zgrade i trgovačke centre ( Selçuk Kızıldağ - Anadolu Agency )

Eskisehir, Turska - 7.novembar 2016: Frizer Tamer Uysal nakon tri decenije okačio je makaze o klin i postao poznat kao “spiderman“ koji zarađuje čisteći prozore i postavljajući banere na visoke zgrade i trgovačke centre ( Selçuk Kızıldağ - Anadolu Agency )

Eskisehir, Turska - 7.novembar 2016: Frizer Tamer Uysal nakon tri decenije okačio je makaze o klin i postao poznat kao “spiderman“ koji zarađuje čisteći prozore i postavljajući banere na visoke zgrade i trgovačke centre ( Selçuk Kızıldağ - Anadolu Agency )

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë