Loading…

Spahiu: Dacic do të vijë në Prekaz për të kërkuar falje

  • 17/05/2017 | 22:59

Spahiu: Dacic do të vijë në Prekaz për të kërkuar falje

Nexhmedin Spahiu ka thënë se Ivica Dacic do të vije në Kosovë dhe do të përulet para të rënëve në Prekaz


Analisti, Nexhmedin Spahiu në “Click” të RTV21 ka thënë se mbrëmë ka qenë i ftuar në një debat televiziv në RTS të Serbisë me zëvendës kryeministrin e Serbisë, Ivica Dacic dhe në këtë debat Spahiu ka thënë së e ka detyruar Dacicin që të thotë se ai do të vije në Prekaz që të përkulet para viktimave të luftës dhe të kërkoj ndjesë, shkruan rtv.21.

Spahiu po ashtu tha se ky lajm ka bërë bujë në Serbi por jo edhe në vendin tonë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë