Loading…

Sot varroset mësimdhënsja, që dyshohet se u vra nga bashkëshorti i saj

  • 26/11/2022 | 13:18

Sot varroset mësimdhënsja, që dyshohet se u vra nga bashkëshorti i saj

Mëngjesin e djeshëm, ndodhi një ngjarje makabre, ku një burrë 70-vjeçar dyshohet se e vrau me sëpatë gruan e tij 63-vjeçare në Prishtine.


Ndërkohë, shkolla fillore e mesme e ulët, “Dardania”, ku ajo ishte profesoresh e gjeografisë, ka njoftuar varrimi i saj do të bëhet sot nga ora 14:00.

Ajo do të varroset në varrezat e qytetit në Dragodan.

“Varrimi i arsimtares Sadije Miftari-Godeni behet sot ne ora 14:00 ne varrezat e qytetit ne Dragodan. U prehte ne paqe”, thuhet në njoftim.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë