Loading…

Sot varroset futbollisti i Trepçës’89 që vdiq dje në fushë

  • 04/12/2022 | 08:13

Sot varroset futbollisti i Trepçës’89 që vdiq dje në fushë

Ish-futbollisti i Trepçës ’89, Erion Kajtazi, që vdiq dje nga një arrest kardiak, do të varroset sot, transmeton Gazeta Metro.


Lajmin e ka bërë të ditur një familjar i tij, Shkumbin Kajtazi, i cili tha se varrimi do të bëhet në ora 14:30.

“Miq e familjarë, djali ma i mirë i familjes, Erioni, na la sot. Varrimi do të bëhet nesër në ora 14:30 në fshatin Zasellë”, ka shkruar Kajtazi.

Kujtojmë se Erion Kajtazi, vdiq dje gjatë ndeshjes A&N – Trepça’89, ku në minutat e fundit të pjesës së parë ra pa ndjenja në tokë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë