Loading…

Sot në Prishtinë protestohet në përkrahje të ‘profës së tik-tokut’

  • 05/02/2022 | 08:21

Sot në Prishtinë protestohet në përkrahje të ‘profës së tik-tokut’

Sot në sheshin “Zahir Pajazit” do të mbahet një protestë.


Protesta do të jetë në përkrahje të profesorit Lulzim Paci, i cili u bë i njohur me vallëzimet në tik tok dhe pas kritikave që ia bëri deputetja e VV-së nga Vushtrria, Fjolla Ujkani.

Protesta do të jetë nën moton “Vallëzojmë kundër bullizmit”.

Ndërkaq për sot janë paraparë edhe dy aktivitete;

Federata e Basketbollit e Kosovës dhe KB Peja mbajnë konferencë për media, rreth organizimit të Kupës. (Hotel “Dukagjini”, Pejë, ora 13:00).

Mbahet protestë me moton “Vallëzojmë kundër bullizmit” në mbështetje të profesorit vushtrrias (Sheshi i qytetit në Vushtrri, ora 14:00).

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë