Loading…

Sot ndalohet qarkullimi në rrugën ‘Nazim Gafurri’

  • 09/12/2019 | 11:08

Sot ndalohet qarkullimi në rrugën ‘Nazim Gafurri’

Rruga ‘Nazim Gafurri’ në Prishtinë, gjatë ditës së sotme do të jetë e mbyllur për qarkullimin e automjeteve, transmeton Gazeta Metro.


Ky ndryshim gjatë ditës së sotme bëhet për shkak të punimeve të asfaltimit në këtë pjesë të qytetit.

Stacioni i fundit i linjës numër 4 të Trafikut Urban, sot do të jetë në rrugën ‘UÇK’ përballë ndërtesës së vjetër të Komunës.

Njoftohen qytetarët për këtë ndryshim të sotëm, në mënyrë që të planifikojnë qarkullimin e tyre duke u bazuar në këtë informatë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë