Loading…

Sot mot me diell

  • 19/11/2020 | 08:09

Sot mot me diell

Sot mbi vendin tonë parashihet të mbajë mot me diell. Orëve të mëngjesit mundësi për mjegull nëpër ultësira.


Temperaturat do të sillen nga 2 deri në 10 gradë celsius.

Ditën e premte afrimi i një sistemi frontal, sjell shtim të vranësirave, e orëve të mbrëmjes dhe gjatë natës, me mundësi për riga lokale shiu, e zonave malore edhe për borë.

Temperaturat pësojnë rënie të ndjeshme nën vlera mes

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë