Loading…

Sot mblidhet Qeveria e Kosovës, nuk dihet çfarë vendime do merren

  • 04/07/2022 | 10:26

Sot mblidhet Qeveria e Kosovës, nuk dihet çfarë vendime do merren

Qeveria e Kosovës do të mbajë mbledhjen e radhës,.


Sipas një njoftimi për media mbledhja do të mbahet në orën 13;00.

Njoftimi:

1. Mbahet mbledhja e Qeverisë së Kosovës.
VENDI: Ndërtesa e Qeverisë
KOHA: 13:00

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë