Loading…

Sot mblidhet Qeveria e Kosovës

  • 22/06/2022 | 08:15

Sot mblidhet Qeveria e Kosovës

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka mbledhur kabinetin ministror për mbledhje të Qeverisë.


Kështu është bërë e ditur nga Zyra e Kryeministrit, duke thënë se mbledhja fillon nga ora 10:00.

Zyra e Kryeministrit, si çdo herë, nuk ka bërë të ditur agjendën ditore ose pikat e rendit të ditës në kuadër të kësaj mbledhjeje.

Mbledhja e mbarë ministrave po realizohet një ditë pas arritjes së marrëveshjes së Kosovës me Serbinë lidhur me energjinë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë