Loading…

Sot mblidhet Qeveria

  • 12/01/2018 | 09:40

Sot mblidhet Qeveria

Qeveria e Kosovës sot do të mbajë mbledhje ku do të marr pjesë edhe kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj.


Haradinaj dje ka qëndruar në Tiranë ku përveç që është pajisur me pasaportë shqiptare është takuar edhe me presidentin Ilir Meta dhe kryeministrin Edi Rama.

Sipas njoftimit nga zyra e kryeministrit mbledhja do të fillojë në orën 15:00. /gazetametro.net

http://gazetametro.org/httpgazetametro-orgne-prill-dorezohet-projektligji-per-ushtrine/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë