Loading…

Sot hapet panairi tradicional ‘E dua Kamenicën 2019’, marrin pjesë 40 biznese

  • 25/07/2019 | 08:10

Sot hapet panairi tradicional ‘E dua Kamenicën 2019’, marrin pjesë 40 biznese

Sot prej orës 11:00 në sheshin “Metush Krasniqi” hapet panairi tradicional “E dua Kamenicën 2019”.


Në këtë panairi tradicional të produkteve vendore do të ekspozojnë mbi 40 biznese vendore të Kamenicës.Ato do të prezantohen me produkte të llojllojshme si dhe veprimtari të ndryshme, siç janë prodhues të mjaltit, prodhues të ujit, prodhues të pemëve dhe perimeve, prodhues te produkteve te qumështit, artizanale, dhe shumë biznese të tjera.

Panairi do të qëndrojë i hapur për vizitorë deri nesër në ora 22:00.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë