Loading…

Sot bëhet obduksioni i 16 vjeçarit të vrarë dje në Prishtinë

  • 17/09/2017 | 09:51

Sot bëhet obduksioni i 16 vjeçarit të vrarë dje në Prishtinë

Trupi i pajetë i 16 vjeçarit të vrarë dje në Prishtinë është dërguar për në Institutin e Mjekësisë Ligjore për t’iu kryer obduksioni.


Trupi i tij është gjetur dje rreth roës 11:00 nga Policia e Kosovës, kurse dyshohet se u qëllua me katër plumba.

Obduskioni i trupit të ndjerit pritet të bëhet sot, këtë e ka kofnrimuar Arsim Gërxhaliu, drejtor i Institutit të Mjekësisë Ligjore.

Ai ka thënë se sot do të kryehn ekzaminimet e nevojshem. Aulon Zeka ka jetuar në “Kodrën e Trimave” afër shkollës Zenel Hajdini.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë