Loading…

Sonte pritet debat i ashpër, Molliqaj përballë Buzhalës

  • 25/05/2017 | 16:34

Sonte pritet debat i ashpër, Molliqaj përballë Buzhalës

Sekretari i Lëvizjes Vetëvendosje Dardan Molliqaj sonte në debatin zgjedhor në tv dukagjini do të ketë përballë Berat Buzhalën, të dy të njohur për replika të ashpra nga distanca për njëri tjetrin.


Buzhala është i njohur për kritikat e tij të drejtëpërdrejta ndaj Vetëvendosjes, e në veçanti Molliqajt. Por edhe nga ana tjetër, Vetëvendosje përdor gjuhë të ashpër e herë herë edhe linçuese ndaj Buzhalës.

Ndërkohë, përball Molliqajt do të jenë edhe ish anëtari i VV’së, Jusuf Thaçi dhe gazetari Parim Olluri.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë