Loading…

S’mund ta përballojë shiun, shpërthen ujëmbledhësi në qendër të Prishtinës (Video)

  • 16/04/2017 | 16:49

S’mund ta përballojë shiun, shpërthen ujëmbledhësi në qendër të Prishtinës (Video)

Shiu që ra për disa minuta rresht në Prishtinë, nuk ka arritur të përbihen nga ujëmbledhësit e kryeqytetit.


Siç shihet në video, uji nuk ka mundur të përballohet nga ujëmbledhësit në qendër të Prishtinës.

Ndërkaq, rrugët e Prishtinës nuk është hera e parë që i merr uji. Sado pak që mund të bie, rrugët e Prishtinës mbushen me ujë, e madje edhe ujëmbledhësit bllokohen si ky që po shihni./gazetametro.net


video-1492352591 by gazetametro

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë