Loading…

Sloganin i përvjetorit të shtetit

  • 15/02/2017 | 11:43

Sloganin i përvjetorit të shtetit

Në prag të Ditës së Pavarësisë së Kosovës, Qeveria e Kosovës, ka publikuar sloganin e këtij përvjetori të shtetit.


Kryeministri Mustafa dhe disa politikan të tjerë tashmë këtë slogan e kanë publikuar edhe në profilet e tyre të Facebook-ut.

Slogani tashmë është vendosur edhe në Qeveri, aty ku mbahen konferencat.

16754264_10211048303739950_821671944_n

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë