Loading…

Sllallom gati fatal: Skiatori fundoset i tëri me kokë përmbys në borë, e vëren rastësisht një pjesë të skisë një kalimtar

  • 31/03/2023 | 22:37

Sllallom gati fatal: Skiatori fundoset i tëri me kokë përmbys në borë, e vëren rastësisht një pjesë të skisë një kalimtar

Skiatori kishte xhiruar pamjet dramatike të shpëtimit të një skiatori tjetër që u fundos përmbys me kokë në borë në SHBA, transmeton Gazeta Metro.


Skiatorët po argëtoheshin në Malin Baker në shtetin e Washington në SHBA duke skijuar nëpër shtigje të pashkelura. Njëri prej tyre ngeli më prapa derisa po navigonte nëpër një hapësirë të dendur me drurë dhe borë të thellë,

Kur kaloi afër vëren vetëm dërrasën e skisë së skiatorit paraprak dhe e kupton menjëherë se çka ndodhur.

Me mund të madh skiatori e zhgropos të aksidentuarin që mezi mbushet frymë më pas./gazetametro.net

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Francis Zuber (@franciszuber)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë