Loading…

S’krenohemi me tokën e malet, por me punën e LDK’së

  • 24/05/2017 | 16:17

S’krenohemi me tokën e malet, por me punën e LDK’së

Kryeministri në largim Isa Mustafa ka thënë se ata nuk krenohen me tokat, malet apo pasuritë minerale që ka Kosova, pasiqë siç ai u shpreh këto i fali Zoti.


Mirëpo, ajo për çka kreu i LDK’së ndjehet krenar është puna që partia e tij bën.

“Ne nuk krenohemi me tokat e malet e me pasuritë minerale që ka Kosova. Këto na i dha zoti e nuk i krijuam vet. Ne krenohemi me punën tonë, me dijen tonë dhe me ndryshimet që i bëjmë”, u shpreh ai, shkruan gazetametro.net

“Prandaj do të bëjme edhe më shumë që Kosova të ndihet krenare. Krenare me LDK-në”, ka shkruar Mustafa në rrjetin socal Facebook, përcjell gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë