Loading…

Skandaloze: Rrihet me grushta nxënësi në Drenas (Video)

  • 11/11/2016 | 17:57

Skandaloze: Rrihet me grushta nxënësi në Drenas (Video)
Dhuna e mësimdhënseve ndaj nxënësve të shkollave fillore dhe të mesme në Kosovë është bërë dukuri e shpeshtë dhe shqetësuese.

Një rasti i tillë është shënuar në shkollën fillore në Zabel të Ulët të komunës së Drenasit, shkruan lajmi.net

Në videon e postuar në rrejtët sociale, shihet se një mësuese e kësaj shkolle godet në kokë njërin nga nxënësit.

Mësimdhënësja është xhiruar derisa godet një nxënës që është i ulur në bankën e parë. Ajo në fillim godet nxënësin me një fletore, më pas me grushte në kokë. Nxënësi shihet se i ka vendosur duart mbi kokë dhe provon të mbrohet nga goditjet./Lajmi.net

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë