Loading…

Skandaloze: Melinda Ademi dridh të pasmet para një grupi fëmijësh

  • 01/08/2021 | 22:26

Skandaloze: Melinda Ademi dridh të pasmet para një grupi fëmijësh

Se këngëtaret tona japin ‘’maksimumin’’ në skenë këtë e thonë vazhdimisht, por se nuk janë shpesh ndikim i mirë për rininë dhe fëmijët kjo tashmë është vërtetuar, shkruan Gazeta Metro.


Në publik pak ka rëndësi se kush është, këngëtaret tona nuk hezitojnë të bëjnë ‘tëerk’ e vallëzime provokuese në sy të fëmijëve që ndodh të jenë shpesh në audiencë.

E njëjta ndodhi edhe me këngëtaren Melinda Ademi, ku në videot e shpërndara në disa faqe të fansave të saj, ajo shihet duke dridhur të pasmet derisa pas saj është një grup fëmijësh.

Pamje të tilla nuk janë të ralla, dhe vazhdimisht kritikohen nga audienca. Paraqitje të tilla para fëmijëve mund të ndikojnë shumë keq tek ta./gazetametro.net

Më poshtë keni videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Melinda🎀 (@melindaxani1)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë