Loading…

Skandaloze: Mediat në Shqipëri e bejnë Vuçiçin kryeminister të Kosovës

  • 01/11/2016 | 18:18

Skandaloze: Mediat në Shqipëri e bejnë Vuçiçin kryeminister të Kosovës

“Kryeministri kosovar Vuçiç: Nuk ka ndonjë evidencë se dikush tentoi të më vrasë”.

Ky ka qenë kryetitulli i televizionit shqiptar “Top Channel”, përkatësisht “Top News”.

vucic-skandal

Ky televizion “nuk e di”, se kush është kryeministër i Kosovës, pasi që kryeministrin serb, Aleksandër Vuçiq, e ngarkon në pozitën e kryeministrit të Kosovës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë