Loading…

Skandaloze: Gazetari maqedonas ironizon me tragjedinë ku humbën jetën 46 persona

  • 23/11/2021 | 15:18

Skandaloze: Gazetari maqedonas ironizon me tragjedinë ku humbën jetën 46 persona

Gazetari kontravers Milenko Nedelkovski në profilin e tij në Facebook ka ironizuar me tragjedinë e ndodhur sot në mëngjes. ku 46 persona ndërruan jetë.


Ai në Facebook ka publikuar emrat e personave që humbën jetën dhe ka cituar një deklaratë të Zoran Zaevit duke ironnizuar dhe duke thënë se “tragjedia do të ketë ndikim pozitiv në marrëdhëniet në mes Maqedonisë dhe Bullgarisë”.

Qytetarë të shumtë i kanë reaguar Nedellkovskit duke e quajtur këtë si provokim.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë