Loading…

Skandal i valë: Përpak rrahje në zgjedhje në Miss BumBum (VIDEO)

  • 07/11/2018 | 18:31

Skandal i valë: Përpak rrahje në zgjedhje në Miss BumBum (VIDEO)

Miss BumBumi i sivjetshëm, garë në të cilën kandidatet liftojnë për titullin e të pasmeve më të mira në Brazil, ka përfunduar në mënyrë – skandaloze.

https://youtu.be/KUoHfMI2opQ

Vajzat për pak sa nuk janë rrahur, sepse disa prej tyre kanë “mashtruar” me silikone.

Titullin Miss BumBum e ka fituar Ellen Santana, ndërsa njërës prej rivale nuk i ka pëlqyer fare. Aline, e cila nuk është plasuar në asnjërën prej tri pozitave, ka vrapuar në skenë dhe ia ka rrëmbyer lentën, transmeton gazetametro.net.

“Të tri femrat, të cilat kanë fituar më së shumti vota, kanë të pasme artificiale nga silikoni. Kjo është e padrejtë, ka thënë Aline Uva (27), e cila nuk është stolisur me lentë”, shkruan New York Post./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë