Loading…

Skandal: Arsimtari ia shurdhon veshin nxënësit (Video)

  • 02/05/2017 | 21:20

Skandal: Arsimtari ia shurdhon veshin nxënësit (Video)

Zhurma që shkaktoi në shkollë një nxënës në Kamenicë e ka shtyrë arsimtarin e tij që ta ndëshkojë Erdon Shillovën.


Por, goditja me shuplakë nga arsimtari i shkollës fillore ‘Fan Noli’ ia ka humbur atij dëgjimin në veshin e djathtë.

Lëndimi po konfirmohet edhe nga mjeku, por mësimdhënësi nuk e ka komentuar akuzën.

Rasti tashmë është paraqitur në polici.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë