Loading…

S’ka të ndalur Zhegrova: Asistim fantastik nga 23-vjeçari për golin e dytë të Lille

  • 04/02/2023 | 22:49

S’ka të ndalur Zhegrova: Asistim fantastik nga 23-vjeçari për golin e dytë të Lille

Anësori kosovar, Edon Zhegrova, ka asistuar në golin e dytë të Lille kundër Rennes, transmeton Gazeta Metro.


23-vjeçari kosovar në mënyrë fantastike pasoi te Remy Cabella që nuk e pati të vështirë të realizoi nga shumë pranë portës.

Më herët, Zhegrova shënoi një gol shumë të bukur, i cili ishte edhe i pari këtë edicion në Superligën e Francës.

Futbollisti i Kombëtares së Kosovës sonte po tregon një paraqitje të shkëlqyeshme, ku është protagonisti absolut me një gol dhe një asistim.

Rezultati momental 1-2 për Lille. Këtu mund të shikoni asistimin e Edon Zhegrovës. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë