Loading…

Situatë e sikletshme: Deputetes së VV’së i jepet fjala, ajo rri ‘e shtangur’ para mikrofonit

  • 01/07/2022 | 11:46

Situatë e sikletshme: Deputetes së VV’së i jepet fjala, ajo rri ‘e shtangur’ para mikrofonit

Një situatë komike ka ndodhur sot në Kuvendin e Kosovës.


E përfshirë në këtë situatë ishte deputetja pak e njohur e Kuvendit të Kosovës, Arta Bajralija.

Konjufca asaj ia dha fjalën në Kuvend, mirëpo që teksa minutat ecnin, Bajralia rrinte “e shtangur” para mikrofonit duke mos thënë asgjë.

Madje në një moment ajo filloi edhe të qeshte.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë