Loading…

Situata në Maqedoni: Polici përqafon protestuesin (Video)

  • 27/04/2017 | 22:18

Situata në Maqedoni: Polici përqafon protestuesin (Video)

Pas sulmit të një grupi të madh protestuesish në Parlamentin e Maqedonisë, po flitet për një neglizhencë të forcave të sigurisë për ta kryer punën e tyre.


Pos kësaj, në rrjetin social “Twitter” është shpërndarë një video në të cilën shihet një polic duke e përqafuar një protestues brenda Parlamentit.

http://www.dailymotion.com/video/x5jywfp_polici-duke-perqafuar-protestuesin-ne-maqedoni_news

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë