Loading…

Sinan Vllasaliu tregon për sherrin me Sabri Fejzullahun: Nuk folëm për disa ditë

  • 22/02/2022 | 16:14

Sinan Vllasaliu tregon për sherrin me Sabri Fejzullahun: Nuk folëm për disa ditë

Dy nga artistët më të mirë të muzikës shqiptare, janë njëkohësisht edhe miq të vjetër.


Sinan Vllasaliun dhe Sabri Fejzullahun i kemi parë shpesh së bashku në skenë, e ndërsa për herë të parë Sinani zbuloi edhe një mosmarrëveshje që ata kanë pasur me njëri-tjetrin.

Sinan Vllasaliu dha intervistën e parë pas 8 vitesh në ekranet shqiptare, dhe zgjodhi pikërisht emisionin ‘Glamour Zone’ të moderatores Ester Bylyku për këtë dalje publike.

Ester Bylyku: Keni pasur ndonjë rast që nuk keni folur për disa ditë?

Sinan Vllasaliu: Po. Jemi zënë për mendime të ndryshme, jo për muzikë.

Ester Bylyku: Cili e mori telefonin i pari për të folur me tjetrin?

Sinan Vllasaliu: Unë. Nuk e mendova dy herë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë